Przede wszystkim zerwij ze złem, jawnym i zakamuflowanym. Jeśli będziesz praktykować którąś z czynności wymienionych w rozdziale „Przyczyny i objawy”, to na dłuższą metę nikt nie udzieli Ci pomocy. Najpierw Ty musisz sobie pomóc sam. Postaraj się samodzielnie lub przy pomocy przyjaciół zaprzestać tego, co powoduje negatywne zjawiska. Zerwij ze złymi praktykami!


  1. Odrzuć wszelkie wskazane formy zła, nawet jeśli przeprowadzane były w dobrym celu (np. uzdrawianie energiami innych ludzi). Czy wiesz, jakie to mogło mieć skutki uboczne dla zdrowia ciała i duszy?

  2. Wszelkie przedmioty, książki, amulety, figurki bożków, różdżki itd. usuń z domu, najlepiej zniszcz je, by nikomu już nie szkodziły.

  3. Nawróć się i szukaj pomocy u Pana Boga. Módl się, zaufaj Bogu. Któż jeśli nie Bóg? A kiedy my z Bogiem, to kto przeciwko nam? Popełnione zło staraj się naprawić. Wymienione w poprzednim rozdziale praktyki – jeśli dotyczyły Ciebie – wyspowiadaj w sakramencie pokuty. Uczestnicz w pełni we Mszy świętej z żywą wiarą i miłością do Zbawiciela i Jego ziemskiej Matki. Módl się do św. Michała Archanioła i aniołów o pomoc. Czytaj pobożne lektury.

  4. Jeśli masz możliwość, to poproś grupę modlitewną pod przewodnictwem księdza o modlitwę w Twojej intencji. W każdym większym mieście jest np. Odnowa w Duchu Świętym, odbywają się także Msze święte ze specjalną intencją o uwolnienie

  5. Jeśli złe objawy nie ustaną, udaj się po pomoc do księdza egzorcysty. Nie do świeckich nazywających samych siebie egzorcystami. Nic Ci nie pomogą, tylko wyłudzą pieniądze. Praktyka dowodzi, że jeśli po ich działaniach nawet nastąpi jakaś ulga, to będzie ona chwilowa. Ofiary takich wyklinaczy i tak w końcu trafiają z pogorszonymi objawami do kapłanów egzorcystów. Tyle, że jeszcze bardziej pokiereszowane duchowo.

  6. Jeśli ktoś w Twoim otoczeniu wykazuje oznaki opętania, skontaktuj się z księdzem egzorcystą i poproś go o pomoc i dalsze wskazówki. Módl się za tę osobę, ale nie odprawiaj samodzielnie egzorcyzmów ani nie wzywaj świeckich "egzorcystów".  Nie wyrzucaj złego ducha na własną rękę! Wraz z resztą rodziny staraj się pomagać tej osobie tak, by nie wyrządziła ona żadnej krzywdy ani sobie, ani nikomu innemu. Czuwaj wraz z rodziną, stwórz w domu środowisko prawdziwej, chrześcijańskiej wiary i pobożności. Ogranicz dostęp do zła -  do osób mających zły wpływ, przedmiotów kultu, magii itd.

  7. Poczytaj szczegółowe rady na innych stronach www


Co robić, gdzie szukać pomocy?

„Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie”

(Mt 10,9).

"Bartolo Longo. Od kapłana szatana do apostoła różańca".


Z dna piekła na ołtarze Kościoła. Oto w skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko co osiągnął zawdzięczał różańcowi. Z różańcem w ręku zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium świata, nowe miasto Pompeje i wielkie dzieła miłosierdzia w nim. Bł. Jan Paweł II nazwał go „wzorem dla współ­czesnych świeckich katolików”.


Patronat:

Gość niedzielny


Cena: 20 zł!


Kupisz tutaj...